Українська    |   English |   Русский   
На первую страницуКарта сайтаСвязаться с нами
Інженер-Сервіс
Новини Про компанію Сервіс-центр Оренда ПТС Бібліотека Контакти

Каталог

Відеокамери
Рекордери
Відеомонітори
Мікшери та блоки відеоефектів
Системи маршрутизації та розподілу сигналів (матриці)
Пристрої компресии та передачі сигналів
Пристрої для синхронізації обладнання
Модульна система

Телесуфлери
Об'єктиви
Штативи
Пристрої стабілізації камер
Компендіуми
Джерела живлення
Освітлювальне обладнання
Автоматизація мовлення та виробництва новин
Архівування матеріалів
Вимірювальне обладнання
Службовий зв'язок


Оренда обладнання
Контакти
Вакансії
Форум
Наші проекти


Логін
Пароль
Реєстрація »
Забув пароль
 

Новини
 
  09.09.2020 

Видання Red Shark підготувало огляд AJA Ki Pro GO: міцного, добре продуманого, простого і зручного в роботі багатоканального HD H.264 рекордера / програвача. Він вміє записувати SDI і HDMI джерела сигналу на різні носії USB 3.0.

     
     
  08.09.2020 

Компанія Fujinon готує новий боксовий 8K телефото PL Mount об'єктив SK35-700mm для багатокамерного студійного і виїзного виробництва. Багато мультикам проектів вже використовують зум об'єктиви з вузлом кріплення PL Mount з серво для управлінням та масштабуванням, такі як наприклад, лінзи Fujinon Cabrio або їх адаптовані мовні / боксові об'єктиви 2/3 дюйма.

     
     
  07.09.2020 

VENICE, FX9 і тепер Sony дражнить нас новим камкордером FX6. Затравки та фото - сьогодні це все, що ми офіційно знаємо про FX6. Те, що камера увійде до лінійки Cinema Line лише трохи доповнює картину. Схоже бренд CineAlta піде в минуле, і йому на зміну прийде Cinema Line. З точки зору маркетингу це допоможе донести користувачам, що кінематографічні функції, якими славляться високорівневі камери класу VENICE та їх співтовариші - можна знайти в компактних і доступніших за ціною камкордерах, як наприклад Sony FX6. При цьому пам'ятаючи про науку кольору, повнокадровому сенсорі і корисних функціях автофокусу.

     
     
  04.09.2020 

Компанія Sony повідомила про запуск Cinema Line, лінійки кінокамер для творців контенту. Вона об'єднає експертні напрацювання виробника в якості зображення, деталізації, технологіях цифрових камер. Cinema Line буде «заточена» на оптимізацію медіа виробництва в поєднанні з надійністю - саме такий сплав, на думку Sony, необхідний, щоб всебічно задовольнити потреби цифрового кінематографа. У лінійку увійдуть кінокамери і професійні камкордери різних формфакторів.

     
     
  03.09.2020 

Компанія FUJIFILM представила свій новий ширококутний зум FUJINON Premista 19-45mm T2.9. Як і інші представники лінійки Premista, об'єктив формує світлову пляму діаметром 46,3 мм, підтримує технології Cooke /i і ZEISS eXtended Data для передачі метаданих (фокус, зум і діафрагма) в камеру та запису разом з відео.

     
     
« До списку новин
 
Розширений пошук ссылка на FaceBook

ссылка на twitter


 


    +38 (044) 593-18-20
+38 (073) 593-18-20
+38 (096) 532-96-82
+38 (066) 260-63-06
e-mail: info@engineer-service.tv
м. Київ, вул.Вавиловых, 15
Авторизиований сервісний центр професійного відеообладнання Panasonic, Sony, JVC, Fujinon, Canon
  Copyright © Інженер-Сервіс
Усі права захищено


   Створено у ROMART, 2007